10.2" LCD Panel CPT CLAA102NA0DCW 1024*600
Ürün Kodu: LCDTC525
Marka: CPT
KDV Dahil Toplam Tutar:
1,368.00 TL
Bu üründen 108 adet mevcuttur.
En geç 15 Mayıs, 2026 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
TELEFONDA SİPARİŞ VER
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.
Marka: CPT
Model: CLAA102NA0DCW
Boyut: 10.2"
Çözünürlük: 1024 x 600
İç Ölçüler: 222.72 x 130.5 mm
Dış Ölçüler: 235 x 145.8 x 5.5 mm
Parlaklık: 400 cd/m2
Bağlantı: LVDS 1 Kanal 6 Bit 30 Pin
Çalışma Voltajı: 3.3V