X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

SFP Module S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm

Stok kodu: ANAMK359
(0 yorum)

USD Fiyat:
32.00 $ +KDV /Adet

Miktar:
(1 Mevcut)

Toplam fiyat:

Paylaş:
Sorunuz mu var ?

Açıklama


SFP Module S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm


SFP Module S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm

Mode SM
Data Rate 1.25G
Distance 20KM
Wavelength 1310nm
Connector Dual LC
Format SFP
 

 

Yorumlar


Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmamış.