X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

SFP Module S+31DLC10D SPF+ 10G SM 10km

Stok kodu: ANAMK357
(0 yorum)

USD Fiyat:
149.00 $ +KDV /Adet

Miktar:
(0 Mevcut)

Toplam fiyat:

Paylaş:
Sorunuz mu var ?

Açıklama


SFP Module S+31DLC10D SPF+ 10G SM 10km



SFP Module S+31DLC10D SPF+ 10G SM 10km

Data Rate 10G
Distance 10km
Mode SM
Wavelength 1310nm
Connector LC
Format SFP+

Yorumlar


Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmamış.