X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

HUAWEI HW-SM-10KM-1G

Stok kodu: HW-SM-1G
(0 yorum)

USD Fiyat:
12.71 $ +KDV /Adet

Miktar:
(0 Mevcut)

Toplam fiyat:

Paylaş:
Sorunuz mu var ?

Açıklama


HUAWEI  1Gbit Single Mod(SM) 1310nm 10km DOM LC SMF Modul


Huawei Single Mode SFP Modül - HW-SM-10KM-1G

 Tipi: SFP,

 İletim Mesafesi: 10KM,

 İletim Ortamı: Tek Modlu Modül,

 İletim Dalga Boyu: 1310nm,

 Bağlayıcı Tipi: Tow LC,

 İletim Hızı: 1.25G,

 Çalışma Gerilimi: 3.3V



Yorumlar


Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmamış.