MERPA BİLGİ İŞLEM  LTD.STİ., 1990 Yılından bu yana gelen  Sektör tecrübesi ile 2000 yılında İSTANBUL' da kurulmuştur. Yurtdışından yaptığı ithalatlarla yurtiçinin gereksinim duyduğu Endüstriyel  Ve Yeni Teknoloji ürünleri getirerek pazara sunmanın yanı sıra kendi ARGE si ile yeni ürünler çıkararak piyasanın önünü açmak firmamızın amacıdır. Özellikler Endüstriyel pazarın ihtiyacına hitap eden Panel PC ler, Endüstriyel PC ler ,Dokunmatik Ürünler ithalatımızın ana unsurlarıdır.Bu doğrultuda 6 ülkeden 10 markanın distribütörlüğünü yapmaktayız. www.merpazar.com firmamızın ithalat ürünlerinin tanıtımını ve satışını yaptığımız resmi e-ticaret sitesidir.

        Sahip olduğumuz tecrübe, sertifika ve kalite belgeleri ile maximum memnuniyeti ön planda tutarak,partner gözü ile baktığımız müşteri portföyümüze danışmanlıkta yapan firmamız onların işlerini kendi işi gibi sahiplenip bilgi birikimini onlarla paylaşarak önlerini açmak Misyonundadır.

         Yurtdışındaki yenilikleri yakından takip ederek endüstriyel alanda yeni çıkan ürünleri getirmek, iç pazara yeni ürünler geliştirmek , ithalattan satışa teknik servisten depolama ve sevk işlemlerine kadar  profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmak vizyonudur.